Fitnes

Centrum fitness

W dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo istotny – zadbane ciało, zgrabna sylwetka – o takie kwestie dbają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wizyta w naszym centrum pomoże ci odzyskać piękną sylwetkę.

Studio Urody Ilonka Radom - fitness

Atrakcyjna sylwetka podnosi naszą samoocenę oraz wpływa na nasze samopoczucie. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę urządzeń modelujących sylwetkę oraz pomagających schudnąć.

W ofercie mamy urządzenia na podczerwień oraz z podciśnieniem. Spędzisz u nas czas w miłej i przyjemnej atmosferze.

Studio Urody Ilonka Radom - fitness

Zapraszamy na treningi z aeroboksu z Natalią Marczykowską, mistrzynią polski w boksie. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, samopoczucie a może po prostu trochę się poruszać to jest to na co czekałaś. Zapraszamy.

Studio Urody Ilonka Radom - fitness

Oferta

Studio Urody Ilonka Radom - bieżnia Vacu

Bieżnia Vacu

Bieżnia Vacu działa na problemy z niechcianą tkanką tłuszczową – szczególnie w dolnych partiach ciała. Poprzez ćwiczenia można polepszyć swoją kondycję, ale także wytrenować mięśnie, poprawić wygląd skóry oraz ukrwienie organizmu.
W urządzeniu typu Vacu, dolna partia ciała – zazwyczaj najbardziej problematyczna – zamykana jest w szczelnej kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Podciśnienie ściąga krew w dolne partie,co przy jednoczesnym wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz szybsze usuwanie toksyn z organizmu.
Bieżnia jest wyposażona również w lampy podczerwone – z powodzeniem wykorzystywane w fizykoterapii, chirurgii plastycznej czy rehabilitacji. Podnoszą one temperaturę ciała o 1*C, co również przyśpiesza spalanie kalorii, a także działają pozytywnie na poprawę wyglądu i jędrności skóry.

Studio Urody Ilonka Radom - roll-masaż

Roll-masaż

Roll-masaż to urządzenie o wyszczuplającym wpływie na sylwetkę oraz ujędrniające skórę, posiadające niesamowitą skuteczność działania. Podstawą maszyny jest ruchomy bębęn z obrotowymi rolkami. Obraca się on w wybranej częstotliwości na minutę. Mamy do czynienia z masażem łagodnym lub intensywnym. Odchudzanie i walka z cellulitem staną się prostsze przy użyciu Roll-masażu.Pozytywne skutki zabiegu: Wyszczuplenie oraz wymodelowanie sylwetki, Zmniejszenie cellulitu. Poprawa jędrności skóry (redukcja rozciągniętej skóry po dużym spadku wagi ciała) . Poprawa pracy układu limfatycznego. Likwidacja rozstępów oraz rozciągniętej skóry.

Studio Urody Ilonka Radom - steper infrared

Steper Infrared

Steper, jest urządzaniem symulującym stawianie kroków w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego, zgodnego naturalną motoryką ludzkich ruchów.Pomaga doskonale wymodelować sylwetkę, ponieważ angażuje podczas treningu o wiele większą liczbę mięśni. Nie tylko mięśnie dolnych partii Twego ciała jak uda, pośladki i łydki, ale również ręce, klatkę piersiową, plecy, czy ramiona, a przy tym ćwiczenia fizyczne wspomagane są przez technologię podczerwieni „InfraRed”. Takie połączenie gwarantuje podczas treningu czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjnego treningu aerobowego.Działanie promieniowania podczerwieni powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Oporem stawianym ćwiczącemu można sterować elektronicznie z poziomu panelu komputera posiadającego duży, czytelny i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz.

Studio Urody Ilonka Radom - Air Bike

Air Bike

Air Bike – czyli rower powietrzny, mianowicie jest to połączenie dużych rozmiarów koła – cyrkulatora powietrza z tradycyjnym siodełkiem rowerowym, pedałami oraz ruchomymi uchwytami rąk. Ćwiczący pokonuje tutaj jedynie opór powietrza. Podczas treningu na Air Bike angażowane są zarówno dolne jak i górne partie mięśniowe. Dzięki temu, możliwe jest w krótkim czasie uzyskanie wysokiego wydatku energetycznego (nawet 50 kcal/min) w efekcie czego Air Bike idealnie nadaje się do: rozgrzewki przed treningiem siłowym, treningu kardio, treningu interwałowego czy spalania tkanki tłuszczowej.

Studio Urody Ilonka Radom - Platforma wibracyjna

Platforma wibracyjna

Platforma wibracyjna jest najbardziej inteligentnym i sprytnym urządzeniem do osiągania wspaniałych kształtów i utrzymywania ciała w dobrej kondycji. Podstawą treningu wibracyjnego jest wykorzystanie wibracji pionowych o odpowiednich częstotliwościach i amplitudach. Wibracje przenoszone są do naszego ciała powodując uaktywnienie nieomal wszystkich systemów naszego organizmu. Drgania pochodzące z wibrującego podestu przenoszą się na mięśnie i ścięgna. Pobudzają one włókna mięśniowe do silnego skurczu, takiego jaki pojawia się w intensywnym treningu siłowym. Trening taki można także stosować przy mięśniach rozluźnionych wtedy drgania działaniem przypominają masaż.

Studio Urody Ilonka Radom - Bieżnia Infrared

Bieżnia Infrared

Praca na bieżni jest mniej obciążająca dla stawów ponieważ pas amortyzuje sile z jaka uderza w niego stopa, znacznie lepiej niż inne podłoże np. asfalt. Przekłada się to wprost na utrzymanie dobrej kondycji organizmu co jest niezmiernie ważne gdyż to właśnie stawy są najbardziej narażone na kontuzje. Bieżnia z podczerwienią, używanie otwartej kapsuły z podczerwienią nie tylko oddziałuje pozytywnie na skórę ale również potęguje efekty odchudzające. Podczerwień wzmacnia układ immunologiczny, wspomaga metabolizm i pozytywnie wpływa na nastrój.

Studio Urody Ilonka Radom - fitness