O nas

Studio Urody Ilonka

W dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo istotny – zadbane ciało, zgrabna sylwetka – o takie kwestie dbają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Kilka minut na solarium sprawi, że skóra będzie wygląda zdrowiej, młodziej i po prostu lepiej.

Atrakcyjny wygląd to niejedyna zaleta korzystania z solarium. Promienie UV pobudzają produkcję witaminy D, która wzmacnia kości, również zęby, wspomaga działanie układu nerwowego i mięśniowego. Promienie UV obniżają też poziom cholesterolu i zwiększają odporność organizmu.

Studio Urody Ilonka to również centrum kosmetyczne. Zajmiemy się zarówno twoimi dłoniami, paznokciami oraz oczami. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne odbyte szkolenia i certyfikaty.

 

Twoja sylwetka i zdrowy wygląd są dla nas ważne. Oferujemy szeroki wachlarz maszyn i urządzeń aby Twoje ciało nabrało pięknych kształtów a skóra odmłodniała o wiele lat.

W centrum SPA oferujemy liczne zabiegi na ciało wsparte szeroką ofertą zabiegów manualnych jak i z wykorzystaniem specjalistycnego sprzętu.

Studio Urody Ilonka Radom - spa