Solarium

Studio Urody Ilonka Radom - solarium

Skóra muśnięta słońcem? To możliwe o każdej porze roku! Nasze solarium wyposażone jest w nowoczesne, bezpieczne lampy opalające, dzięki którym uzyskasz piękny, zdrowy odcień skóry. Co więcej, wygodne łóżko i ciepłe promienie każdemu pozwolą się zrelaksować.

Atrakcyjny wygląd to niejedyna zaleta korzystania z solarium. Promienie UV pobudzają produkcję witaminy D, która wzmacnia kości, również zęby, wspomaga działanie układu nerwowego i mięśniowego. Promienie UV obniżają też poziom cholesterolu i zwiększają odporność organizmu.

O solarium

W dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo istotny – zadbane ciało, zgrabna sylwetka – o takie kwestie dbają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Kilka minut na solarium sprawi, że skóra będzie wygląda zdrowiej, młodziej i po prostu lepiej.

Studio Urody Ilonka Radom - solarium

Oferta

Studio Urody Ilonka Radom - solarium leżące

Solarium leżące

51 lamp UV o mocy 160. Z funkcją climatronic można ustawić określoną temperaturę, która ma być utrzymywana przez automatyczną klimatyzację. Zostanie schłodzone zarówno powietrze w tunelu jak i płyta akrylowa leżanki.

Studio Urody Ilonka Radom - solarium stojące

Solarium stojące

OPAL FITNESS VIBRA NEO 2 kabiny solarium stojacego – 49 lamp brązujacych o mocy 200 można wykorzystać funkcję mp3, oraz Aqua Fresh – Orzeźwienie rozpylona mgiełkę. W podescie platrofma wibracyjna STEROWANA STOPĄ – redukuje tkankę tłuszczową – buduje masę mięśniową- pomaga w walce z cellulitem – poprawia ukrwienie.

Studio Urody Ilonka Radom - solarium - łóżko kolagenowe

Łóżko kolagenowe

Łóżko nie opala, promieniowanie czerwone o długości fali świetlnej 623 nm (nanometry) wnika do głębokości 1 cm w głąb naszej skóry. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami. Łóżko kolagenowe zwane kolarium, to urządzenie służące do poprawy kondycji skóry. Dzięki odpowiednio dobranej długości fali świetlnej pobudza ją do produkcji kolagenu. Korzystnie wpływa to na wygląd oraz kondycję. Lampy w nim zamontowane nie emitują promieniowania UV . Stymuluje zupełnie inne procesy, m.in. odbudowuje włókna kolagenowe zawarte w skórze, na całym ciele. Zapewnia również efekt liftingu. Skóra staje się jędrna oraz sprężysta

Studio Urody Ilonka Radom - solarium