SPA

Studio Urody Ilonka Radom - zabiegi na ciało

Szeroki zakres oferowanych zabiegów sprawi że twoje ciało odzyska witalność. A nasi specjaliści zajmą się Tobą.

Zabiegi na ciało

W centrum SPA oferujemy liczne zabiegi na ciało wsparte szeroką ofertą zabiegów manualnych takich jak wszelkiego rodzaju masaże jak i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Studio Urody Ilonka Radom - spa

Oferta

Studio Urody Ilonka Radom - spa - sauna na podczerwień

Sauna na podczerwień

Kabina sauny wykonana jest z naturalnego drewna, jej lecznicze działanie związane jest z promieniami podczerwonymi i wytwarzaną przez nie energii cieplej. Wnikają one w ciało (do głębokości około 3-4 cm), dzięki czemu szybko, skutecznie i bezpośrednio oddziałują na cały organizm. W saunie infrared nie muszą panować tak wysokie temperatury jak w tradycyjnej saunie, wystarczy 30-60 stopni C, by odczuć jej prozdrowotne właściwości. Pod wpływem ciepła naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, wzrasta tętno, zaczyna się intensywne pocenie, podobnie jak w trakcie wysiłku fizycznego, co powoduje nie tylko spalanie kalorii, ale dochodzi też do usuwania przez skórę toksyn. To z kolei przyczynia się do tego, że sprawniej pracuje układ immunologiczny.

Studio Urody Ilonka Radom - spa - limfodrenaż

Limfodrenaż

Limfodrenaż jest techniką oddziaływania na tkanki miękkie twarzy i ciała w celu osiągnięcia odpływu zbędnego płynu i produktów przemiany materii poprzez naczynia chłonne.
Działanie limfodrenażu polega na zmuszaniu układu chłonnego do czynnego wyprowadzenia nagromadzonego płynu i toksyn z organizmu, co prowadzi do stopniowego zmniejszenia powstałego cellulitu, normalizacji mikrokrążenia i przemiany materii w tkankach. Już po pierwszym zabiegu odczuwane jest przyjemne uczucie lekkości i rozluźnienia wszystkich tkanek.Przed zabiegiem,zakładamy specjalny skafander ,wykonany z pustych komór które po uruchomieniu sukcesywnie wypełniają się powietrzem co czujemy jako delikatny ucisk przypominający masaż.Powietrze wywołuje nacisk na kolejne partie ciała jednocześnie przepychając limfę i krew do najbliższych węzłów chłonnych,taka forma drenażu pozwala dokładnie oczyścić organizm z toksyn i usunąć nadmiar wody.Presoterapia to bardzo intensywny i dokładny masaż oczyszczający.

Studio Urody Ilonka Radom - spa - elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała pacjenta i mocuje w punktach motorycznych (miejscach wnikania nerwów do mięśnia) opaskami zapinanymi na rzepy. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.Efektami elektrostymulacji są poprawa wyglądu sylwetki, rozbicie cellulitu i spalenie tkanki tłuszczowej, poprawa dotlenienia skóry, przyśpieszenie produkcji kolagenu i elastyny, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych i ogólna poprawa odporności.

Studio Urody Ilonka Radom - spa - lipolaser

Lipolaser

Urządzenie Lipolaser jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 650 nm.Wiązka świetlna przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny. Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość.

Studio Urody Ilonka Radom - spa - kawitacja ultradźwiękowa

Kawitacja ultradźwiękowa

Kawitacja ultradźwiękowa to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Wahania fali ultradźwiękowej wywierają efekt mikromasażu na tkankę tłuszczową, widocznie redukując jej objętość. Ultradźwięki stymulują strukturę cząsteczkową tkanki tłuszczowej i usuwają zbędne produkty przemiany materii nagromadzone wokół komórek. Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem.

Studio Urody Ilonka Radom - spa - masaż

Masaże

Masaż relaksacyjny – zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego.

Masaż banką chińską – pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Na pierwsze widoczne skutki nie będzie trzeba długo czekać. Jędrność skóry i wyraźnie zredukowany cellulit nawet już po 3 zabiegu. Ciało uwalniane jest z toksyn, a sylwetka staje się bardziej smukła i lepiej wymodelowana.

Studio Urody Ilonka Radom - zabiegi na ciało